• سیستم دسترسی بدون کلید برد کوتاه


تسلا جی پی اس تولید کننده سیستم دسترسی بدون کلید TRAS1001 می باشد اگر راحتی استفاده ، در سیستم خودرو اعم از راحت باز شدن و قفل شدن درب خودرو و همچنین استارت خودرو بدون استفاده از سوئیچ برای شما اهمیت دارد می توانید از محصول جدید TRAS1001 استفاده کنید .از این سیستم برای جایگزینی استفاده از سوئیچ و ریموت که از امنیت بسیار پایینی برخوردارمی باشد استفاده می شود لذا اکثر خودورهای امروزی مجهز به سیستم دسترسی بدون کلید هستند . TRAS1001 مخفف TESLA RFID ACCESS SYSTEM سری 1001 می باشد .این سیستم یکی از بهترین تکنولوژی هایی است که در دو دهه اخیر در خودروها استفاده شده است و به نوعی فراگیر شده است.این سیستم برای اولین بار دراواسط دهه 1990 توسط شرکت مرسدس بنز ارائه شده است.نرخ نصب برای سیستم کیلس در وسایل نقلیه جدید بیش از 80% در آمریکای شمالی و بیش از 70% در اروپا است علاوه بر مزایای آشکار راحتی ، این فناوری سرقت خودرو را به حداقل می رساند . خودرو سازان اروپایی با استفاده از این تکنولوژی در وسایل نقلیه در همکاری با شرکت های بیمه ، که به نوبه خود ، آن را به عنوان یک شرط برای بدست آوردن بیمه خودرو نیاز دارند استفاده می کنند ، این روند در آلمان آغاز شد و انتظار می رود در چند سال آینده در سراسر اروپا حتی ایران گسترش یابد . گروه تسلا جی پی اس در این راستا دستگاه KEYLESS TRAS1001 را به ثبت رسانده است . سیستم دسترسی بدون کلید TRAS1001 از جمله آپشن هایی است که علاوه بر کارآیی ، بر جذابیت خودرو می افزاید.در این سیستم به جای سوئیچ از شناسه استفاده می شود که حس بهتری به کاربران و رانندگان القا می کند .حال اگر خودرو به صورت فابریک ایموبلایزر ندارد می توانید با نصب TRAS1001 آپشن ­هایی شبیه به ایموبلایزر را فعال کنید که هیچ تقاوتی بین ایمولایزر فابریک و این نوع ایموبلایزر ندارد.

ویژگی های دستگاه TRAS1001 :

قابلیت نصب بروی انواع وسایل نقلیه سبک وسنگین و حتی موتور را دارد

بسیار کوچک و سبک می باشد

تولید داخلی و کیفیت بالا

دستگاه دارای تکنولوژی RFID برد کوتاه می باشد

دارای گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش

توضیحات فنی دستگاه TRAS1001 :

با نصب دستگاه TRAS1001بر روی خودرو می توانید درب خودرو را قفل و باز کنید و صندوق عقب خودرو را باز و بسته کنید و حتی از این دستگاه به عنوان استارتر برای روشن کردن خودرو استفاده کنید و همچنین با اضافه کردن امکانات دیگر می توانید برای آینه تاشو و سانروف خودرو استفاده کرد .این دستگاه دارای فرستنده رادیویی کوتاه برد است و باید در محدوده خاص 5-3 سانتی متر از ماشین برای کار باشد.سیستم TRAS1001 سیگنال هایی را نشان می دهد که معمولا خودرو را قفل و باز کرده و از طریق چراغ های خودرو و فلاشر به همراه صدای آژیر که تک صدایی و دوصدایی می باشد ، مشخص می کند ، که تک صدایی نشان می دهد درب خودرو قفل شده است و دو صدایی مشخص می کند که درب خودرو باز شده است .

کاربرد دستگاه TRAS1001 :

از این دستگاه می توان برای خودرو ، موتور ، آسانسور ، آیفون درب منازل ، پارکینگ ، کارهای صنعتی و ... استفاده کرد .

نحوه نصب بر روی خودرو :

این دستگاه چهارعدد سیم دارد که به عنوان ورودی و خروجی از دستگاه خارج شده است :

پایه

نام سیگنال

عنوان

رنگ

1

V BATT +

باتری

زرد

2

V BATT -

باتری

مشکی

3

RELAY -

خروجی منفی

سبز

4

    RELAY-

خروجی منفی

صورتی

رنگ مشکی : زمین یا منفی باتری می باشد که به عنوان منفی تغذیه عمل می کند.

رنگ زرد : مثبت باتری می باشد که به عنوان مثبت تغذیه عمل می کند.

رنگ سبز : به عنوان خروجی منفی می باشد .

رنگ صورتی : به عنوان خروجی منفی می باشد .

تذکر: در صورت استفاده از رله یا هر وسیله دیگر به عنوان خروجی دستگاه باید مد نظر داشته باشیم که خروجی دستگاه منفی بوده وحداکثر 0.5 آمپر را تحمل می کند لذا برای جریان های بالاتر باید از یک رله واسط و آمپر بالا استفاده شود.

2-1باتری :

این دوپایه ورودی های اصلی تغذیه دستگاه می باشد.سیم زرد دستگاه TRAS-1001 سیم مثبت می باشد که به پایه مثبت باتری مصل می شود وسیم مشکی دستگاه TRAS-1001 سیم منفی می باشد که به بدنه خودرو یا به نزدیکترین سیم منفی تغذیه وصل می گردد .برق ورودی می تواند 5V الی 15V باشد.

2-2خروجی دستگاه :

خروجی دستگاه هم یک پایه منفی که سیم سبز وسیم صورتی دستگاه TRAS-1001 به عنوان سیم های منفی خروجی می باشد که می تواند به یک پایه های منفی رله وصل می شود وپایه مثبت رله هم باید به مثبت تغذیه متصل می شودکه با این دو خروجی درب خودرو را می توانیم باز وبسته کنیم که توضیحات کامل در ادامه خاوهید دید.

نحوه تنظیم و استفاده از دستگاه :

به طور کلی دو عدد تگ داریم که یک عدد تگ ، به عنوان تگ برنامه ریزی در اختیار کاربر قرار گرفته می شود و یک تگ ، به عنوان تگ کلید دسترسی قابل استفاده می باشد. هنگامی که دستگاه برای اولین بار راه اندازی می شود چراغ قرمز دستگاه تک چشمک میزند سپس خاموش می شود به این معنی است که دستگاه آماده به کار می باشد.

برای ست کردن تگ کلید دسترسی ، اول باید تگ برنامه ریزی را روی دستگاه قرار بدهیم در این هنگام ، اول چراغ آبی تک چشمک سریع میزند سپس خاموش می شود وبعد از آن چراغ قرمز چشمک زن متوالی می ماند واین یعنی دستگاه آماده برای تعریف تگ های کلید دسترسی می باشد این دستگاه قابلیت تعریف تا دو عدد کلید دسترسی را هم دارد. در این هنگام ، یک تگ کلید دسترسی را نزدیک دستگاه می کنیم که چراغ قرمز به صورت چشمک زن متوالی باقی می ماند اما هنگا می که تگ را نزدیک دستگاه می نماییم چراغ آبی تک چشمک روشن می شود سپس خاموش میشود به این معنی است که تگ شناخته وتعریف شده است دوباره همین کار را برای تگ دوم تکرار می کنیم و یا درصورتیکه فقط یک تگ برای برنامه ریزی داریم همان تگ قبلی را مجدد به دستگاه نزدیک می نماییم. بعد از این که تگ دوم تعرف شد چراغ های LED کلا خاموش می شود و دستگاه آماده برای استفاده می باشند.حال با نزدیک کردن شناسه تعریف شده به دستگاه خروجی فعال می شود.

وقتی تگ را کمتر از یک ثانیه به دستگاه TRAS-1001 نزدیک می کنیم درب خودرو را بسته می شود و هنگامی که تگ را به مدت بیشتر از سه ثانیه روی دستگاه TRAS-1001 نگه داریم سپس جدا کنیم درب خودرو را باز می کند.

دستورالعمل ایمنی:
حمل و نقل دستگاه : دستگاه TRAS1001 فرستنده پیشرفته است برای حفظ سیستم بهینه عملکرد ، از وارد شدن هر گونه ضربه به دستگاه جدا خودداری کنید( به عنوان مثال : رها کردن ، پرتاب کردن و ... )
شرایط محیطی : نور مستقیم خورشید در دراز مدت اثر مخربی روی دستگاه دارد ، برف و باران نیز بر اثر سرما و رطوبتی که ایجاد می کند به دستگاه آسیب می رساند بهتر است دستگاه را در محل سر پوشیده جانمایی کنید تا از نور خورشید ، برف و باران ، گرما و سرمای شدید محفوظ بماند .

مشخصات فیزیکی
ابعاد 79x39x14 میلیمتر
جنس پلاستیک
وزن 0 گرم
مشخصات فنی
خروجی آژیر دارد
فرکانس RFID 13.56
محدوده دمای کاری 0-70 درجه سانتی گراد
تعداد خروجی منفی 2 عدد
مشخصات الکتریکی
جریان مصرفی 66 میلی آمپر
توان مصرفی 0.8 وات
ولتاژ کاری 5-15 ولت

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

سیستم دسترسی بدون کلید برد کوتاه

  • کد محصول: TRAS1001
  • موجودی: در انبار
  • 110,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

برچسب ها: سیستم دسترسی بدون کلید, TRAS1001, KEYLESS TRAS1001, سیستم دسترسی بدون کلید TRAS1001, کیلس اینتری,