قوانین و ضوابط سامانه

کاربران سامانه ردیابی تسلا جی پی اس به آن دسته از مشریان اطلاق می گردد که نسبت به خرید و نصب یکی از محصولات ردیابی امنیتی شرکت تسلا جی پی اس اقدام نموده است با استفاده از این سامانه این کاربران تمامی شرایط و قوانین موجود در این صفحه از سایت رسمی تسلا جی پی اس را قبول نموده و پیوسته تغییرات آن را دنبال می نماید این بدین معنی است که کاربران با استفاده از این سامانه ومحصولات مرتبط به آن تمامی شرایط وقوانین این سامانه که دائما در حال تغییر و بروز رسانی است را میپذیرند .قوانین و شرایطی که در این قسمت ذکر شده است تماما مربوط به سامانه ردیابی و محصولات مرتبط به آن می باشد و جهت اطلاع از قوانین حاکم بر سایر محصولات و فروشگاه آنلاین تسلا جی پی اس به سایت رسمی شرکت مراجعه فرمایند .

قانون 1 - تسلا جی پی اس حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها پایبند است و هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) را در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و سایرین مورد استفاده قرار خواهد گرفت

قانون 2 - تمامی اطلاعات ارسالی در بستر های مخابراتی به صورت امن و کد شده در ایمن ترین حالت ممکن مخابره می شود . اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت صد در صد تضمین کرد،‌ بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. لذا تسلا جی پی اس هیچ گونه مسولیتی نسبت به نفوذ ویا دسترسی های غیر مجاز را نخواهد داشت .

قانون 3 - تمامی اطلاعات حاصل از ردیابی و گزارشات وهشدارها بنا به درخواست کاربر ویا به جهت ارتقا سطح کیفی خدمات وتوسعه زیر ساخت های تسلا جی پی اس در سرورهای ما ذخیره خواهد شد.

قانون 4 - هزینه ها ی درج شده در وب سایت تسلا جی پی اس بدون احتساب هزینه نصب ومالیات می باشد .

قانون 5 - کاربر متعهد می گردد که از اطلاعات و امکانات موجود در سایت، اکانت، نام کاربری، لینک ها، کلمه عبور، تصاویر محصولات و سایر موارد ممکنه تحت هیچ شرایطی، چه به صورت قانونی و چه به صورت موارد غیر قانونی ( هک، حملات اینترنتی، دسترسی های نا خواسته، روبات نویسی و غیره) استفاده ننماید. در صورتی که تسلا جی پی اس کاربر را متخلف تشخیص دهد، بدون هیچ قید و شرطی مجاز است تا کاربر را به مراجع ذیصلاح قانونی (پلیس فتا، قوه قضاییه و غیره) ارجاء دهد و تمامی حقوق از دست رفته خود را مطالبه نماید

قانون 6 - به دلیل جلوگیری از سو استفاده از افراد سودجو اشخاص حقیقی حداکثر امکان خرید 2 دستگاه ، به ازای هر شماره تلفن همراه تایید شده ، را دارند . تعداد دستگاه ها در این قانون به جهت اشخاص حقوقی با ارایه در خواست کتبی به صورت رسمی قابل تغییرمی باشد .

قانون 7 - در صورت استفاده از سیستم دسترسی بدون کلید برای روشن کردن خودرو، باید خودروی شما در حالت خلاص و ایمن قرار گرفته باشد تا در صورت استفاده از این قابلیت ایجاد سانحه ننماید همچنین تسلا جی پی اس هیچ گونه مسولیتی نسبت به خرابی قطعات و اجزای خودرو نخواهد داشت.

قانون 8 - پنل کاربری فقط به کاربرانی اختصاص داده می شود که دستگاه دزدگیر وردیاب خریداری کرده باشند.

قانون 9 - این شرکت امکان کنترل وبررسی عملکرد دستگاه ها را در هر ساعت از شبانه روز خواهند داشت وکاربران این اجازه را به تسلا جی پی اس می دهند که وضعیت دستگاههای ایشان را در صورت لزوم پایش نماید.

قانون 10 - کاربر کلمه کاربری وشماره تلفن همراه کاربری ثبت شده وایمیل تایید شده را به هیچ عنوان نمیتواند ویرایش کند این ویرایش فقط با اجازه دسترسی مدیر داخلی انجام میشود.

قانون 11 - کاربران پس از تهیه هر یک از محصولات ردیابی و امنیتی تسلا جی پی اس که مجهز به سامانه آنلاین می باشند، از طریق نمایندگی مجاز باید اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه نمایند نماینده نیز موظف است تا علاوه خدماتی چون فروش وپشتیبانی محصولات تسلا جی پی اس نسبت به معرفی نصاب های معتبر وآموزش دیده اقدام و دستگاه های کاربران را در سامانه نمایندگی خود پس از نصب ثبت و فعال نمایند .در این هنگام کاربران متعهد می شوند که اطلا عات صحیح جهت ثبت نام در سامانه در اختیار نماینده مربوطه قرار دهند

قانون 12 - محصولات تسلا جی پی اس که در بستر شبکه مخابراتی عمل می کند مجهز به سیمکار ت می باشد جهت امنیت بیشتر و راحتی کاربران تسلا جی پی اس این سیم کارت ها را به صورت خام و بی نام تهیه و بر روی دستگاه ها نصب نموده است پوکه این سیم کارت همراه با سایر موارد دستگاه در داخل جعبه دستگاه قرار داده شده است کاربران باید پس از خرید دستگاه با به همراه داشتن پوکه سیم کارت نصب شده و مدرک معتبر شناسایی (کارت ملی )به یکی از دفاتر امور مشترکین یا پیشخوان های همراه اول مراجعه نمایند و نسبت به ثبت سند سیم کارت به نام خود و فعال سازی آن اقدام نمایند.تسلا جی پی اس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سیم کارت و مالکیت آن ندارد ودستگاه تنها زمانی قابل استفاده است که فعال سازی آن به طور کامل انجام شده باشد

نکته : جهت فعال سازی سیم کارت هیچ نیازی به خارج کردن سیم کارت از دستگاه نمی باشد و برای ثبت سند و یا انتقال سیم کارت به غیر، تنها به همراه داشتن پوکه سیم کارت کافی می باشد به همین علت در حفظ و نگهداری پوکه سیم کارت دستگاه کوشا باشید

قانون 13 - در صورت وارد کردن اطلاعات غلط به سامانه عواقب و هزینه های ناشی از این امر بر عهده خود کاربر می باشد .

قانون 14 - شرکت موظف است به مدت یک سال خدمات مربوط به سرور رابه صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد و پس از آن به منظور استفاده از خدمات سرور کار بران موظف هستند به صورت سالیانه مبلغی را به منظور شارژسامانه به حساب شرکت پرداخت نماید

نکته : در صورتیکه کاربران نیازی به استفاده از خدمات سامانه آنلاین نباشد نیازی به پرداخت این مبلغ به صورت مستمر نمی باشند و پس از یک سال اول هر وقت که بخواهند از این سامانه استفاده کنند می توانند نسبت به پرداخت هزینه سالیانه اقدام نمایند.

قانون 15 - خرید شارژوفعال سازی بسته اینترنتی، برای دستگاه ردیاب و دزدگیر بر عهده خریدار می باشد وتسلا جی پی اس هیچ گونه مسولیتی نسبت به خرید شارژ وفعال سازی بسته اینترنتی ندارد.

قانون 16 - این شرکت هیچ تعهدی نسبت به ، ایرادات مرتبط با عدم آنتن دهی وقطعی اپراتور های تلفن همراه وشبکه موبایلی زیر ساخت کشور ، در هر یک از بستر های پیامکی ویا اینترنت را ندارند.

قانون 17 - این شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به نصب دستگاه ندارد و تنها می تواند نصاب ها و نمایندگان نصب با تجربه را معرفی نماید.

قانون 18 - نصب صحیح این دستگاه بر روی خودروی شما هیچ آسیبی نمی رساند لذا این شرکت هیچ گونه مسولیتی در قبال نصب غیرصحیح دستگاه بروی خودروی شما را نخواهد داشت .

قانون 19 - کاربران هنگام خرید و نصب دستگاه ردیاب هوشمند ، برای ورود به اکانت شخصی خود دارای یک کلمه کاربری و رمز عبور شخصی می باشند که کاملا محرمانه می باشد لذا کاربر باید در حفظ ونگهداری آن کوشا باشند در غیر این صورت شرکت تسلا جی پی اس هیچ گونه تعهدی نسبت به سرقت کلمه کاربری و رمز عبور کاربر را ندارد.

قانون 20 - این شرکت هیچ گونه تعهدی درباره ی حملات سایبری وسرقت اطلاعات کاربر را نخواهد داشت و همچنین تنها کلید دسترسی به این اطلاعات کلمه کاربری ورمز عبور شما خواهد بود که مسولیت حفظ و نگهداری آن بر عهده خود کاربر می باشد در صورت هک شدن حساب شما از طریق نرم افزارهای KEY LOGGER این شرکت هیچ گونه مسولیتی ندارد.

قانون 21 - کاربر باید آگاه باشد که استفاده از یک چنین سامانه پیشرفته ای که امکانات بسیار زیادی را کنترل می نماید باید در بستری امن و مطمئن مورد استفاده قرار بگیرد لذا مسئولیت استفاده از این سامانه در بسترهایی ناامن همچون پراکسی ها ، وی پی ان ها ، مکان های عمومی و ... که امکان فاش شدن کلمه عبور واطلاعات کاربر در آنها بسیار بالاست بر عهده کاربر می باشد.

قانون 22 - سامانه ردیابی تسلا جی پی اس که در بسترGSM وبا استفاده از GPRS کار می کنند متناسب با تعرفه سیم کارت هزینه خواهند داشت محاسبه این هزینه و مدیریت تنظیمات سامانه برای استفاده بهینه از این دستگاه و شارژ اعتباری این سیم کارت بر عهده کاربر می باشد و تسلا جی پی اس هیچ گونه مسئولیتی در قبال تنظیمات کاربران ومیزان مصرف ماهیانه آن را ندارد .

قانون 23 - بسیاری از امکانات سامانه همچون خاموش کردن از راه دور ممکن است در صورت عدم استفاده صحیح مخاطراتی را به همراه داشته باشد کاربر این سامانه تایید می نماید که با آگاهی کامل نسبت به توانایی های این سامانه و امکانات آن را به کار می برد و بنابراین تسلا جی پی اس هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربر و عواقب آن نخواهند داشت

قانون 24 - با استفاده از این سامانه تصدیق مینمایید که قوانین را که در حال بروز رسانی میباشد را همواره مطالعه نموده و آن ها را قبول دارید.